Suplování:   Pondělí 26.6.2017 (Sudy tyden)

nematuritní; datum výpisu: 23.6.2017 (15:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

TP

TP

1.KČ

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SA

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Absc

TP

TP

Absc

Absc

1.SE

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Absc

TP

TP

Absc

Absc

1.SK

TP

TP

TP

TP

TP

TP

 

TP

TP

   

1.SP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

Absc

TP

TP

Absc

Absc

1.SR

TP

TP

TP

TP

TP

TP

 

TP

TP

   

2.CU

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.KČ

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

3.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Nováková Blanka (Dov)

 

..

-

Gatt

..

-

-

       

Vojáčková Marcela (PedD)

-

-

..

..

Sîr

Kou

-

Sîr

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

p05

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

p06

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Dufek Miroslav

0.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

Gattingerová Ivana

5.hod

odpadá

Nj

2.KČ

 

Organizační důvody

Hanza Karel

6.hod

odpadá

Aj

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Hauptová Hana

0.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Kahounová Zdeňka

4.hod

odpadá

TD

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Stro

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TD

3.SM

 

Obecná absence třídy

Kalová Vlastimila

1.hod

odpadá

PP

1.SR

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

PP

1.SR

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

PP

1.SR

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

PP

1.SR

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

Ov

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

8.hod

odpadá

Tv

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

Koudelová Lucie

1.hod

odpadá

Aj

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

1.CU

 

Obecná absence třídy

Mach Bedřich

3.hod

odpadá

IKT

1.CU

 

Obecná absence třídy

Mikulíková Hana

5.hod

odpadá

PDZ

1.SR

 

Organizační důvody

Němec Pavel

2.hod

odpadá

Tv

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

IKT

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

Tv

1.SR

 

Organizační důvody

Ondrák František

0.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

Orsáčková Jana

0.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

Servusová Bohumila

0.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Sîrbu Zdeňka

2.hod

odpadá

SU

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PaV

2.KČ

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

SU

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

SU

3.CU+

 

Obecná absence třídy

Strouhalová Dana

1.hod

odpadá

ČJL

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ČJL

2.KČ

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

ZPV

1.CU

 

Obecná absence třídy

Šrámková Iva

0.hod

odpadá

T

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

PaV

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

T

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

PaV

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

T

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

Veverka Jiří

0.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

Vojáčková Marcela

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Ždánský Svatopluk

0.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)

 

Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 27.6.2017 (Sudy tyden)

nematuritní; datum výpisu: 23.6.2017 (15:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

TP

TP

1.KČ

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SA

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SE

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SK

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SM

           

TP

TP

TP

TP

TP

1.SP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SR

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.CU

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.KČ

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.SM

           

TP

TP

TP

TP

TP

3.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hanza Karel (TP)

                   

-

Koudelová Lucie (PedD)

-

..

..

..

-

-

..

..

-

-

-

Mikulíková Hana (TP)

                   

-

Nováková Blanka (Dov)

 

-

..

..

-

-

-

       

Večeřová Blanka (TP)

                   

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Dufek Miroslav

0.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

Hanza Karel

1.hod

odpadá

Aj

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Aj

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Hauptová Hana

0.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Kahounová Zdeňka

2.hod

odpadá

StrT

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OK

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

T

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

Stro

3.SM

 

Obecná absence třídy

Kalová Vlastimila

0.hod

odpadá

Tv

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

Tv

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

Ek

1.SR

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

M

1.SR

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

ZPV

1.SR

 

Organizační důvody

 

8.hod

odpadá

Ov

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Koudelová Lucie

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Mach Bedřich

1.hod

odpadá

IKT

2.KČ

 

Organizační důvody

Němec Pavel

1.hod

odpadá

IKT

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

Aj

1.SR

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

IKT

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

Tv

2.KČ

 

Organizační důvody

Ondrák František

0.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

Pacultová Lenka

4.hod

odpadá

ZPV

1.CU

 

Obecná absence třídy

Orsáčková Jana

0.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

Plundráková 1 Miroslava

0.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

Servusová Bohumila

0.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

Strouhalová Dana

1.hod

odpadá

KV

1.SR

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

ČJL

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

ČJL

1.SR

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

ČJL

1.SA (1.)+

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

ČJL

3.CU+

 

Obecná absence třídy

Šrámková Iva

0.hod

odpadá

ZPe

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

T

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

T

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

RV

1.SR

 

Organizační důvody

Večeřová Blanka

1.hod

odpadá

ON

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ON

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ZPV

2.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

ON

1.CU

 

Obecná absence třídy

Vojáčková Marcela

3.hod

odpadá

ZP

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Žáková Lucie

3.hod

odpadá

M

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

M

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

2.KČ

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

M

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

8.hod

odpadá

M

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

Ždánský Svatopluk

0.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017 (Sudy tyden)

nematuritní; datum výpisu: 23.6.2017 (15:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

TP

TP

1.KČ

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SA

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SE

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SK

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SM

           

TP

TP

TP

TP

TP

1.SP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SR

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.CU

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.KČ

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.SM

           

TP

TP

TP

TP

TP

3.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Koudelová Lucie (PedD)

-

..

....

..

..

..

..

-

-

-

-

Nováková Blanka (Dov)

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Vojáčková Marcela (PedD)

 

-

-

-

....

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dufek Miroslav

0.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

Hanza Karel

1.hod

odpadá

Aj

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Hauptová Hana

0.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Kahounová Zdeňka

2.hod

odpadá

Stro

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TMaO

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SaZ

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TMaO

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

StrT

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TD

3.SM

 

Obecná absence třídy

Kalová Vlastimila

0.hod

odpadá

Tv

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZPV

1.SR

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

Ov

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

Tv

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

M

1.SR

 

Organizační důvody

Koníčková Anna

0.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

Koudelová Lucie

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Mikulíková Hana

1.hod

odpadá

SvP

1.SR

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

PDZ

1.SR

 

Organizační důvody

Němec Pavel

1.hod

odpadá

Tv

2.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

IKT

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

IKT

1.SR

 

Organizační důvody

 

8.hod

odpadá

Aj

3.KP

 

Obecná absence třídy

Ondrák František

0.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

Orsáčková 1 Jana

2.hod

odpadá

T

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

T

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

T

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

T

3.CU+

 

Obecná absence třídy

Plundráková Miroslava

1.hod

odpadá

T

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PaV

3.KP

 

Obecná absence třídy

Servusová Bohumila

0.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

Sîrbu Zdeňka

6.hod

odpadá

PaV

2.KČ

 

Organizační důvody

Strouhalová Dana

1.hod

odpadá

ČJL

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ČJL

2.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

ČJL

1.SR

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

Muz

1.SR

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

ČJL

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ČJL

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Šrámková Iva

0.hod

odpadá

ZPe

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

T

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

ZPe

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

St

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ZDR

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Večeřová Blanka

4.hod

odpadá

ON

2.KČ

 

Organizační důvody

Veverka Jiří

0.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

Vojáčková Marcela

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Žáková Lucie

4.hod

odpadá

M

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

M

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Ždánský Svatopluk

0.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017 (Sudy tyden)

nematuritní; datum výpisu: 23.6.2017 (15:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

TP

TP

1.KČ

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SA

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SE

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SK

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SM

ex

ex

ex

ex

ex

ex

TP

TP

TP

TP

TP

1.SP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SR

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.CU

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.KČ

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.SM

           

TP

TP

TP

TP

TP

3.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Gattingerová Ivana (PedD)

 

..

-

-

..

-

         

Hanza Karel (PedD)

 

-

..

..

-

-

         

Koudelová Lucie (PedD)

-

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

Mach Bedřich (PedD)

 

..

..

..

..

-

         

Sîrbu Zdeňka (PedD)

 

..

..

..

..

..

         

Strouhalová Dana (PedD)

-

..

..

-

..

..

..

-

-

-

-

Nováková Blanka (Dov)

-

-

-

-

..

..

-

-

-

-

-

Večeřová Blanka (PedD)

 

..

..

-

-

-

         

Vojáčková Marcela (PedD)

 

..

-

..

..

..

         

Žáková Lucie (PedD)

 

..

..

..

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dufek Miroslav

0.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

Gattingerová Ivana

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Hanza Karel

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Hauptová Hana

0.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Holoubek Radek

0.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Exkurze

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Exkurze

Kahounová Zdeňka

6.hod

odpadá

TMaO

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Stro

3.SM

 

Obecná absence třídy

Kalová Vlastimila

2.hod

odpadá

Ov

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

ZPV

1.SR

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

Tv

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

Koníčková Anna

0.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

Koudelová Lucie

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Mach Bedřich

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Mikulíková Hana

1.hod

odpadá

ÚDP

1.SR

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

ÚDP

1.SR

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

ÚDP

1.SR

 

Organizační důvody

Němec Pavel

1.hod

odpadá

Tv

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Tv

3.SM+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

IKT

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

Tv

1.CU

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Tv

1.SE (1.)+

 

Organizační důvody

Ondrák František

0.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

Pacultová Lenka

3.hod

odpadá

ZPV

1.CU

 

Obecná absence třídy

Plundráková Miroslava

1.hod

odpadá

ZAZ

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

Servusová Bohumila

0.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Sîrbu Zdeňka

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Strouhalová Dana

0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Šrámková Iva

0.hod

odpadá

PaV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

St

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

VZ

1.SR

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

RV

1.SR

 

Organizační důvody

 

8.hod

odpadá

T

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

Večeřová Blanka

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Veverka Jiří

0.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

Vojáčková Marcela

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Žáková Lucie

6.hod

odpadá

M

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

M

1.SK (2.)+

 

Organizační důvody

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Ždánský Svatopluk

3.hod

odpadá

T

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

T

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

7.hod

odpadá

PB

1.SE (3.)

 

Organizační důvody

Pedagogický dohled u třídy:

1.SM, 0.- 5. hod - Strouhalová Dana

 

 

Suplování:   Pátek 30.6.2017 (Sudy tyden)

nematuritní; datum výpisu: 23.6.2017 (15:58)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.CU

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.KČ

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

1.SA

Absc

TP

TP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.SE

Absc

TP

TP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.SK

 

TP

TP

               

1.SM

 

TP

TP

               

1.SP

Absc

TP

TP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.SR

 

TP

TP

               

2.CU

Absc

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.KČ

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

TP

2.SM

 

TP

TP

               

3.CU

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KČ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.KP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.SM

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Nováková Blanka (Dov)

       

-

..

..

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Dufek Miroslav

1.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SK (2.)

 

Organizační důvody

Hauptová Hana

0.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OdV

3.KČ (Dív)+

 

Obecná absence třídy

Holoubek Radek

1.hod

odpadá

OdV

1.SM

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SM+

 

Organizační důvody

Holub Ctibor

1.hod

odpadá

OdV

2.SM

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

2.SM

 

Organizační důvody

Kahounová Zdeňka

1.hod

odpadá

StrT

3.SM

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SaZ

3.CU+

 

Obecná absence třídy

Koníčková Anna

0.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

OdV

2.CU

 

Organizační důvody

Koudelová Lucie

5.hod

odpadá

Aj

2.KČ

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

Aj

1.CU

 

Organizační důvody

Mach Bedřich

5.hod

odpadá

IKT

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Mikulíková Hana

1.hod

odpadá

SPV

1.SP (1.)+

 

Organizační důvody

Němec Pavel

1.hod

odpadá

Tv

1.SR+

 

Organizační důvody

Ondrák František

0.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

1.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

OdV

1.KČ

 

Organizační důvody

Orsáčková 1 Jana

0.hod

odpadá

T

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

T

3.CU+

 

Obecná absence třídy

Plundráková 1 Miroslava

2.hod

odpadá

OdV

1.SK (1.)

 

Organizační důvody

Podzemská Sylva

2.hod

odpadá

OdV

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

Servusová Bohumila

0.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OdV

3.KP

 

Obecná absence třídy

Sîrbu Zdeňka

2.hod

odpadá

SU

1.CU

 

Organizační důvody

Strouhalová Dana

3.hod

odpadá

ČJL

3.CU+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ČJL

2.KČ

 

Organizační důvody

 

5.hod

odpadá

ZPV

1.CU

 

Organizační důvody

Šrámková Iva

1.hod

odpadá

ZDR

1.SP (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

Art

1.SR

 

Organizační důvody

Nováková Blanka

3.hod

odpadá

T

2.KČ

 

Organizační důvody

Večeřová Blanka

6.hod

odpadá

ON

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Veverka Jiří

1.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

OdV

1.SA (3.)+

 

Organizační důvody

Vojáčková Marcela

1.hod

odpadá

E

2.KČ

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

ZP

3.SM+

 

Obecná absence třídy

Žáková Lucie

2.hod

odpadá

M

2.KČ

 

Organizační důvody

 

3.hod

odpadá

M

1.CU

 

Organizační důvody

 

4.hod

odpadá

M

3.SM

 

Obecná absence třídy

Ždánský Svatopluk

1.hod

odpadá

StrZ

1.SE (2.)+

 

Organizační důvody

 

2.hod

odpadá

T

1.SE (3.)+

 

Organizační důvody

 

6.hod

odpadá

PB

1.SE (3.)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PB

1.SE (3.)

 

Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři