Ubytování

Do odvolání je zařízení k dispozici pro ubytování osob z Ukrajiny přicházejících do ČR za účelem udělení dočasné ochrany.

Ubytovací zařízení GSS Mikulov se nachází v prostorách domova mládeže Gymnázia a střední odborné školy Mikulov, příspěvkové organizace a je situováno v klidové zóně vzdálené 10 minut pěší chůze od historického centra města Mikulov.

V roce 2007 objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a disponuje 37 lůžky ve struktuře – 1 jednolůžkový, 9 dvoulůžkových a 6 třílůžkových pokojů. Pokoje jsou pro hosty povlečené, na pokojích nejsou k dispozici ručníky. Sociální zařízení se nachází na patře zvlášť pro ženy a muže, stejně jako vybavená kuchyňka. Na chodbě je k dispozici bezplatné WiFi připojení. Součástí areálu je i uzavřené parkoviště, fotbalové a volejbalové hřiště. Pro cyklisty se najde i dostatek prostoru na uložení kol.

V případě zájmu je možno připravit snídaně, večeře, posezení u vína v naší jídelně nebo v létě na terase spojené s grilováním apod. Díky stylovému sálu je prostor vhodný i na pořádání soukromých a firemních akcí společenského nebo sportovního charakteru spojených s ubytováním. Přijeďte k nám. Projděte se historickým městem, projeďte vinohrady a nad pohárkem vína plného slunce poseďte a nechte se inspirovat k rozjímání a písničce.

Kontakty

Ubytovací zařízení GSS Mikulov
Vídeňská 48
692 01 Mikulov
Mobil: 777 104 950
E-mail: hana.mikulikova@gssmikulov.cz
Gymnázium a SOŠ Mikulov, p.o., Komenského 7, 692 16 Mikulov
Č. účtu 000000-0019630651/0100

Ceník a fakturační údaje

Individuální hosté i skupiny: 300 Kč + 35 Kč poplatek z pobytu. (nejsme plátci DPH)

Od 1.1.2022 poplatek z pobytu ve výši 35,- Kč za každý započatý den, s výjimkou dne jeho počátku.

Od poplatku z pobytu je osvobozena osoba:

a) Nevidomá, osoba, která je považována za závislou na pomoci jiné fyzické osoby, podle zákona upravujícího sociální služby, osoba , která je držitelem průkazu ZTP/P a její průvodce

b) Mladší 18 let.

Mikulov a okolí

Historické město Mikulov se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí turistům bohaté sportovní a kulturní vyžití a vinařskou turistiku. Za prohlídku stojí nejen samotné město, kde na Vás dýchne historie ze všech stran – historické náměstí, zámek, Dietrichsteinská hrobka, kostel svatého Jana a Václava, Svatý kopeček, židovská čtvrť s hřbitovem a další, ale i blízká Chráněná krajinná oblast Pálava, Novomlýnské nádrže a Lednicko-valtický areál zapsán do světového dědictví UNESCO.

Pro vyznavače sportu nabízí rozsáhlou síť cyklostezek a turistických stezek, jezdectví, lety balónem, koupání, rybaření, střelnici, bowling apod. Za zmínku stojí také lázeňství, které se rozvíjí v městě Lednice vzdáleném 14 km, a aquapark s wellness centrem Pasohlávky, vzdálený 13 km.